Informatyk

Multidcecor

Otwock, Karczew

97 dni temu

Ogłoszenie numer: 1886072, z dnia 2018-01-12

Informatyk

Miejsce pracy: mazowieckie / Otwock, Karczew

Opis stanowiska

  • Reinstalacja/instalacja nowych stanowisk pracy opartych na systemach Windows
  • Zarządzanie Active Directory
  • Wsparcie użytkowników w codziennych problemach
  • Administracja systemu CDNXL, Comarch optima, WMS
  • Monitorowanie i utrzymanie dostępności i funkcjonalności serwerów aplikacyjnych i bazodanowych

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Perfekcyjna znajomość pakietu Office
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows XP/7/10/Server 2008/Serwer 2016
  • Znajomość technologii informatycznych i jej zrozumienie
  • Znajomość systemów ERP –Comarch Optima, CDNXL
  • Umiejętność efektywnej pracy w warunkach stresowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość MSSQL Server, Crystal reports, ,T-SQL
  • Znajomość środowisk: V-mware, Veeam
  • Znajomość angielskiego

Mile widziane zamieszkanie w okolicach Otwocka/Karczewa

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Poznaj stanowisko: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Administrator IT Praca Administrator IT

Rekrutują z Praca.pl