Informatyk

Autojet

Poznań

3 dni temu

Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko:

Informatyk
Miejsce pracy: Poznań

Stanowisko:Service Desk

Wymagania:

- status Absolwenta lub Studenta - kierunek informatyczny,

- praca do 20 h tygodniowo,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

- podstawowa wiedza active directory i group policy

- podstawowa wiedza w zakresie sieci teleinformatyczne, protokołów TCP/IP

- Windows Server 2008r2, 2012r2

- Windows 7,10

Zakres obowiązków:

- zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej firmy,
- wsparcie techniczne,
- instalacje urządzeń, sprzętu komputerowego i oprogramowania.

- konserwacja, serwis i rozbudowa urządzeń (laptop, PC)

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjny system pozapłacowy MULTISPORT.

Warto do nas dołączyć!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+list motywacyjny) za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autojet dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”
Poznaj stanowisko: Informatyk
Informatyk to specjalista, który tworzy, przekształca i przekazuje dane za pomocą programów komputerowych. Osoba ta musi posiadać wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz powinna znać budowę i zasady działania urządzeń komputerowych. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń, ...
Praca Informatyk