Informatyk

Globart Print Sp. j.

Białystok

24 dni temu

Ogłoszenie numer: 3166322, z dnia 2020-03-11

Informatyk

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa informatyczna firmy.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w zarządzaniu siecią LAN - doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows Serwer, Linux
  • doświadczenie w zakresie wsparcia użytkowników - Helpdesk
  • praktyczna znajomość oprogramowania biurowego firmy Microsoft
  • znajomość zagadnień dotyczących instalacji i konfiguracji sprzętu IT oraz sprzętu biurowego
  • zdolności organizacyjne
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stałą pracę dla jednej z największych drukarni wielkoformatowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Poznaj stanowisko: Informatyk
Informatyk to specjalista, który tworzy, przekształca i przekazuje dane za pomocą programów komputerowych. Osoba ta musi posiadać wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz powinna znać budowę i zasady działania urządzeń komputerowych. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń, ...
Praca Informatyk