Informatyk
INSTAL-FILTER SA
Kościan
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie - w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Informatyk
Miejsce pracy: Kościan
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad bezpieczeństwem informatycznym firmy
  • Administracja siecią i infrastrukturą informatyczną firmy
  • Konfiguracja oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Umiejętność instalacji, konfiguracji i zarządzania systemem operacyjnym Windows
  • Koordynacja w zakresie wdrażania nowych technologii, systemów i programów w firmie
Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
  • Wykształcenia wyższego na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w konfigurowaniu urządzeń sieciowych oraz wirtualizacji serwerów (Hyper-V)
  • Mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu FortiGate oraz zarządzaniu serwerami plików Synology
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego
  • Motywacyjny system wynagradzania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER SA Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie.