Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Geodeta Kraków
Inspektor ds. terenowo prawnych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kraków
praca stacjonarna
dziś wygasa10 dni temu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1588
OBOWIĄZKI:
sprawy prawne i administracyjne odpowiedzi na pisma organów Administracji Publicznej, sądów, sporządzanie środków odwoławczych, Obsługa Prawna Okręgu, udzielanie porad, wyjaśnień, dot. przepisów ustaw,statutu PZD, regulamin RODO,Udzielanie odpowiedzi na skargi oraz wnioski, prowadzenie szkoleń, narad, przygotowanie materiałów wraz z projektami uchwał na posiedzenia zarządu, udział w czynnościach kontrolnych podejmowanych przez biuro Okręgu , Monitorowanie otoczenia prawnego związanego z działalnością związku . Współpraca z innymi działami , radcą prawnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: prawo
Uprawnienia: osługa komputera
Uprawnienia: samodzielność i skrupulatność
Uprawnienia: dobra organizacja
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: inicjatywa w działaniu

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Anna Marciniak
marciniak@gupkrakow.pl
126868151

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie