Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
INSPEKTOR DS WINDYKACJI I EGZEKUCJI

Oddział Regionalny Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Szczecinie
Szczecin
praca stacjonarna
5934 dni temu

Ogłoszenie numer: 41039, z dnia 2008-02-21

Skarb Państwa powierzył Wojskowej Agencji Mieszkaniowej wykonywanie w jego imieniu i na jego rzecz prawa własności i innych praw rzeczowych w stosunku do nieruchomości stanowiących jego własność, między innymi wykorzystywanych na zakwaterowanie stałe i tymczasowe żołnierzy zawodowych. Agencja wykonuje powierzone jej przez Ministra Obrony Narodowej zadania zlecone w zakresie gospodarki mieszkaniowej i internatowej.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Liczba etatów: 5 etatów
  • podejmowanie czynności windykacyjnych pieniężnych i niepieniężnych,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z windykacją należności,
  • wszczynanie i monitorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych w przedmiocie eksmisji,
  • przygotowywanie projektów postanowień i decyzji na podstawie ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.
  • Wymagania

    Wykształcenie: wyższe prawnicze / ekonomiczne
    Wymagania konieczne:
  • znajomość przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji,
  • znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego,
  • znajomość przepisów kodeksu postępowania cywilnego,
  • dobra znajomość obsługi komputera.
    Wymagania pożądane:
  • znajomość przepisów ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP,
  • praktyczna znajomość problematyki windykacyjnej (pieniężnej i niepieniężnej),
  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • kreatywność i dyspozycyjność.
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie: min. 1.700,00 do max 2.900,00 brutto miesięcznie
  • szkolenia w zalezności od potrzeb