Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor Działu Służby Pięter

Platinum Residence

Warszawa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2035631, z dnia 2018-08-10

Firma zajmująca się sprzątaniem apartamentów w centrum Warszawy, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: INSPEKTOR

Opis stanowiska

  • dokonywanie codziennej inspekcji apartamentów wyjazdowych oraz zamieszkałych;
  • czynne reagowanie na wszelkie dostrzeżone niedociągnięcia związane ze stanem czynności apartamentu;
  • rozdzielanie apartamentów do sprzątania wśród zespołu pokojowych;
  • zgłaszanie wszelkich usterek technicznych występujących w rezydencji do działu technicznego oraz ich monitorowanie ich stanu do momentu zamknięcia zgłoszenia;
  • kontrola stanów magazynowych wszelkich materiałów, akcesoriów i sprzętów należących do Działu Służby Pięter.
  • udział w komisji inwentaryzacyjnej i cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych;
  • kontrola ilości bielizny pościelowej oraz ręczników oddawanej oraz zwracanej z pralni;
  • monitorowanie oraz koordynowanie pracy pokojowych oraz pracowników służby pięter;
  • czynna współpraca ze wszystkimi działami operacyjnymi.

Wymagania

  • dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej;
  • doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • pracę w zgranym zespole;
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie.

Poznaj stanowisko: Pracownik Obsługi Hotelu

Obowiązki zawodowe pracownika obsługi hotelu są ściśle uzależnione od rodzaju miejsca jego zatrudnienia i aktualnej sytuacji - osoba zatrudniona w tym charakterze może wykonywać prace porządkowe, konserwacyjne lub naprawcze (w przypadku napraw niewymagających dodatkowych uprawnień), może pielęgnować rośliny ozdobne, zajmować się utrzymaniem ogrodu, urządzeń rekreacyjnych, etc. Pracownik obsługi hotelu może także organizować formalności ...
Pracownik Obsługi Hotelu Praca Pracownik Obsługi Hotelu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (47)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (139)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (108)
Chełm (12)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (743)
Tarnów (36)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1653)
Radom (60)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (10)