Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Inspektor nadzoru

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
6300 dni temu

Ogłoszenie numer: 26362, z dnia 2007-02-12

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu poszukuje osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

- pełnienie obowiązku inspektora nadzoru przy robotach drogowo–mostowych realizowanych na drogach wojewódzkich.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne, specjalność: drogi, ulice, mosty, - uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, - umiejętność pracy na komputerze, - prawo jazdy kat. „B”.

Oferujemy

- życiorys (CV) ze zdjęciem, - list motywacyjny, - kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, - oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie