Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inkasent Warszawa
Inspektor Serwisu Windykacyjnego

E.ON Polska Operations Sp. z o.o
Warszawa, ul. Nieświeska 52
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
269 dni temu
E.ON Polska Operations jest spółką odpowiedzialną za relacje sprzedażowe i obsługowe z Klientami Grupy. Obsługujemy blisko milion Klientów zapewniając usługi na najwyższym poziomie.
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Nieświeska 52
Twój zakres obowiązków
  • praca mobilna na terenie Warszawy
  • identyfikowanie odbiorców i liczników w celu rozliczenia energii elektrycznej
  • przeprowadzanie kontroli w punktach poboru energii elektrycznej
  • przygotowywanie dokumentacji pokontrolnej oraz notatek w celu wyjaśnienia reklamacji
  • wstrzymywanie dostaw energii elektrycznej u klientów indywidualnych i małych przedsiębiorstw
Nasze wymagania
  • łatwość w komunikowaniu się i budowaniu relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV
  • bardzo dobra znajomość mapy Warszawy
#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze