Inspektor / Specjalista ds. informatyki

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

Katowice

3 dni temu

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Główny zakres obowiązków:
  • wspomaganie użytkowników w zakresie poprawnego działania aplikacji i urządzeń komputerowych
  • zarządzanie infrastrukturą opartą o Active Directory
  • zapewnienie ciągłości pracy LAN/WAN z zachowaniem standardów i zasad bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • zarządzanie udziałami sieciowymi
  • zakupy, instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • tworzenie i nadzór nad kopiami zapasowymi
  • zarządzanie kontami elektronicznej poczty email i www
Wymagania:

Niezbędne:

Wykształcenie wyższe techniczne

Doświadczenie zawodowe 2 lata na podobnym stanowisku

Umiejętności

  • znajomości budowy i obsługi komputera, umiejętności sprawdzania poprawności działania jego komponentów
  • znajomości systemów operacyjnych Windows i pakietów biurowych
  • znajomości sieci komputerowych (LAN, WAN) w zakresie elementy sieci, budowanie, diagnozowanie, usuwanie awarii,
  • znajomości środowiska Active Directory
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

Znajomość języków obcych

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • logicznego i analitycznego myślenia
  • pracy pod presją czasu

Pożądane:

Wykształcenie wyższe techniczne w kierunkach informatycznych, teleinformatycznych

  • znajomość zagadnień konfiguracji serwerów Windows / Linux
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych, serwerów i sieci komputerowych
  • znajomość administracji systemów baz danych oraz budowania zapytań SQL
  • umiejętność samodzielnej instalacji i konfiguracji serwerów, pamięci masowych, stacji roboczych i peryferii sieciowych

  • przewidywania konsekwencji podejmowanych decyzji
Oferujemy:
  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje zawierające CV należy przesyłać w terminie do dnia 30 kwietnia 2018 r. na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice z dopiskiem „Wydział Polityki Kadrowej – aplikacja Wydział Informatyki” lub za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W dokumentach aplikacyjnych koniecznie prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo ze spółką GPW S.A., zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że znane mi są informacje, o których mowa w art. 24 ust. 1 ww. ustawy. Podanie danych jest dobrowolne, acz konieczne do rozpatrzenia mojego podania.

Poznaj

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach to firma z wieloletnia historią.

Misja GPW jest dostarczanie świeżej, czystej, wody ludziom.

Poznaj stanowisko: Pracownik help desk

Praca na stanowisku pracownik help desk związana jest z obsługą klienta (zarówno połączeń przychodzących, jak i wychodzących). Do codziennych obowiązków zatrudnionej osoby należy odpowiadanie na zapytania klientów, wsparcie serwisowe, instalowanie sieci telefonicznych i komputerowych. Osoba pracująca na stanowisku pracownik help desk musi posiadać wykształcenie ...
Pracownik help desk Praca Pracownik help desk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl