Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor / Specjalista w Dziale Inwestycji i Obsługi Technicznej

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Katowice

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2292125, z dnia 2019-02-11

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

zatrudni na podstawie umowy o pracę:

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • nadzorowanie i koordynowanie działań w zakresie realizacji inwestycji prowadzonych przez Szpital, remontów i bieżącej obsługi technicznej Szpitala;
  • rozliczanie kosztów inwestycji oraz zakupów materiałów budowlanych i sprzętu technicznego;
  • prowadzenie Książek obiektów;
  • dokonywanie okresowych przeglądów budynków na terenie Szpitala;

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie techniczne, pożądane: wyższe techniczne;
  • znajomość ustawy prawo budowlane oraz przepisów wykonawczych;
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej;
  • wiedza z zakresu utrzymania technicznego budynków;
  • znajomość procesów inwestycyjnych;
  • umiejętności: analityczne myślenie, konsekwencja w działaniu, praca w zespole;
  • predyspozycje osobowościowe: sumienność, rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie;

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Praca Specjalista ds. Nadzoru Technicznego