Inspektor w Dziale obsługi mieszkańca / Administrator budynku

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”

Warszawa

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2663131, z dnia 2019-09-17

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4D, 02-118 Warszawa zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • udzielanie pełnej informacji mieszkańcom,
  • przyjmowanie wniosków, przekazywanie niezbędnych formularzy mieszkańcom i pomoc przy ich wypełnieniu,
  • udostępnianie mieszkańcom odpowiednich materiałów informacyjnych,
  • koordynacja obsługiwanych mieszkańców i przekazywanie właściwemu pracownikowi spraw do załatwienia,
  • realizacja zadań z zakresu gospodarki lokalami mieszkalnymi,
  • kontrola lokali pod względem wykorzystania ich zgodnie z umową,
  • nadzór związany z utrzymaniem właściwego stanu porządkowego posesji będących w administrowaniu Spółdzielni – w niepełnym wymiarze,
  • kierowanie pracą podległych gospodarzy i sprzątaczek,
  • przeprowadzanie szczegółowych przeglądów posesji oraz sporządzanie właściwej dokumentacji,
  • bieżąca obsługa mieszkańców, prowadzenie niezbędnej korespondencji i sprawozdawczości.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziana znajomość przepisów prawnych obowiązujących spółdzielnie mieszkaniowe,
  • doświadczenie na stanowisku będzie dodatkowym atutem.

INFORMACJA O WARUNKACH PRACY NA DANYM STANOWISKU:

  • praca biurowa przy monitorze ekranowym,
  • praca w terenie.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Oferta ważna do 03.10.2019 r.

Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
przez WSM „Rakowiec” na potrzeby rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

W oparciu o przepis art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • administratorem danych osobowych jest Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” z siedzibą w Warszawie,
    przy ul. Pruszkowskiej 4d, nr tel.(22) 8227215 email biurozarzadu@wsmrarakowiec.pl;
  • dane kontaktowe do inspektora ochrony danych w Spółdzielni to: nr tel. 22 8227215 w 104, email: IODO@wsmrakowiec.pl;
  • dane przetwarzane są w celu niezbędnym dla realizowania procesów rekrutacyjnych, na podstawie prawnej art. 6 ust. 1 c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • dane osobowe kandydatów nie będą ujawniane innym odbiorcom;
  • dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko;
  • każdy ma  prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych;
  • każdy ma  prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  • podane dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Poznaj