Najnowsze oferty pracy

  • Konserwator zieleni

    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”   Warszawa, ul. Pruszkowska 4d    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    12 godz.
    renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.
  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie
Biskupiec
praca stacjonarna
2049 dni temu
Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Biskupiec
Ogłoszenie o naborze Nr 32468

Warunki pracy

- administracyjno-biurowa w siedzibie oddziału,
- praca w terenie,
- kontrole wykonywane u producentów, przedsiębiorców, w sklepach, magazynach, hurtowniach,
- kontakt z klientem zewnętrznym,
- prowadzenie pojazdu służbowego,
- pomieszczenia biurowe znajdują się na II piętrze.

Zakres zadań

  • kontrola fitosanitarna roślin, produktów roślinnych lub przedmiotów, podłoży i gleby oraz środków transportu na obecność organizmów kwarantannowych i regulowanych,
  • pobieranie prób roślin, produktów roślinnych i przedmiotów do badań laboratoryjnych,
  • kontrola dokumentów u zarejestrowanych przedsiębiorców,
  • ocena stanu zagrożenia roślin przez organizmy szkodliwe oraz prowadzenie ewidencji tych organizmów,
  • ustalenie i doskonalenie metod oraz terminów zwalczania organizmów szkodliwych, a także zapobieganie ich rozprzestrzenianiu się.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne,
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustawy o ochronie roślin,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe