Najnowsze oferty pracy

  • Monter Instalacji Światłowodowych

    MD Telekom   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Wykonywanie instalacji sieci światłowodowych. Spawanie światłowodów. Montaż i konfiguracja urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów (modemy, routery, etc.) Zaciąganie kabli światłowodowych do kanalizacji oraz pionów teletechnicznych. Montaż muf...
Zobacz więcej ofert pracy

Instalator / Commissioner

CO.Liber
Warszawa
praca stacjonarna
4142 dni temu

Ogłoszenie numer: 258894, z dnia 2013-02-11

CO.Liber

Od 1997 firma świadczy usługi instalacji oraz uruchomienia urządzeń telekomunikacyjnych dla operatorów telefonii komórkowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Instalacja BTSów
  • Instalacja światłowodów
  • Uruchamianie stacji bazowych
  • Instalacja łączy radiowych
  • Instalacja siłowni telekomunikacyjnych

Wymagania

  • Gotowość do częstych wyjazdów
  • Podstawowa znajomość j.angielskiego
  • min. roczne doświadczenie w pracy na wysokości lub w telekomunikacji
  • Zdolności manualne

Oferujemy

  • Niezbędne szkolenia
  • Wynagrodzenie od 3000
  • Po okresie próbnym umowa o pracę