Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV
GST Sp. z o.o.
Wrocław
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
4 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV
Miejsce pracy: Wrocław

Podejmując z nami współpracę będziesz odpowiedzialny za:

 • Instalacja i serwis systemów alarmowych, telewizji analogowej / IP, kontroli dostępu
 • Sporządzanie dokumentacji z realizacji prac

Nasze oczekiwania:

 • Zdolności manualne
 • Znajomość obsługi elektronarzędzi
 • Zaangażowanie i odpowiedzialność
 • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych – inicjatywa do uczenia się nowych rzeczy
 • Prawo jazdy kat. B. (czynne)
 • Niekaralność
 • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m

Mile widziane:

 • Doświadczenie w branży elektrycznej / instalacyjnej / budowlanej
 • Wykształcenie techniczne (elektronik, elektryk, informatyk, mechanik lub pokrewne)
 • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (multimetr)

Ze swojej strony zapewniamy:

 • Możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia
 • Atrakcyjne wynagrodzenie, od 3500 do 8000 zł netto
 • Szkolenia z instalacji systemów alarmowych, telewizji, kontroli dostępu
 • Możliwość zdobycia uprawnień SEP
 • Stabilność zatrudnienia
 • Twój własny zestaw narzędzi
 • Samochód służbowy
 • Dostęp do pakietów sportowych Medicover Sport

Zainteresowanych zachęcamy do aplikowania przez portal.Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli: 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez GST Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce GST Sp. z o. o.

 Klauzula Informacyjna
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GST Sp. z o. o. („ADO”)
 Dane kontaktowe: ul. Al. Jerozolimskie 212A, Warszawa
 2. ADO powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: iod.gss[at]solidsecurity.pl 
 3. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
 ADO będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
 Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z ADO przetwarzają dane osobowe dla których administratorem danych osobowych jest ADO, tj. m.in. agencje pracy, firmy księgowe, kancelarie prawne oraz dostawcy usług IT.
 5. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
 W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.
 6. Mają Państwo prawo do:
- dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
- sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
- ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
- usunięcia danych osobowych;
- do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).
W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, ma Pani/Pan prawo cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.


Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Solid Security Sp. z o.o.

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu.
Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał Solid Security oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.
Działamy we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowaną strukturę operacyjną.

Pozycja Solid Security oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.

Podobne oferty