Instalator Systemów Alarmowych

Solid Security Sp. z o.o.

Radom

278 dni temu

Miejsce pracy: Radom
Opis stanowiska:
  • Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN, SKD i CCTV)
Wymagania:
  • Wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym (mile widziane)
  • Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego (mile widziana)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (gwarantujemy zwrot kosztów)
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Samodyscyplina
Oferujemy:
  • Profesjonalne elektronarzędzia
  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Instalator
Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Praca Instalator