Instalator systemów nawadniania

HORTIS MAREK ZIÓŁKOWSKI

Łódź

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3700632, z dnia 2020-09-29

Automatyczne nawadnianie, stacje uzdatniania wody- odżelaziacze, automatyczne filtry żwirowe, hurtownia artykułów hydraulicznych, kompleksowa oferta deszczowni, pompy- głębinowe, ssąco- tłoczące, i zanurzeniowe to podstawowa oferta firmy Hortis. Szukamy pracownika na stanowisko instalator- serwisant.

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji u klientów
  • nawadnianie terenów zielonych, zarówno małych przydomowych, nawadnianie ogrodów,  a także nawadnianie obiektów przemysłowych i sportowych
  • serwis instalacji nawadniających

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • praca dla każdego, dla osób bez doświadczenia oferujemy odpowiednie przeszkolenie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat, w ramach umowy o pracę, lub umowy zlecenie
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, próbny okres 13 PLN netto na godzinę, po okresie próbnym wzrost stawki
  • godziny pracy 7- 17

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny 42 680 10 40,

lub wysyłanie CV przez przycisk "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Hortis Hurtownia

systemy nawadniania ogrodów.