Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Instalatorów, monterów, elektryków - stała

CTR PARTNER - Warszawa
Warszawa
praca stacjonarna
5814 dni temu

Ogłoszenie numer: 45409, z dnia 2008-06-16

Mamy dla Ciebie ciekawą, stałą prace od zaraz pod warunkiem że jesteś osobą nieprzeciętną nietuzinkową AMBITNĄ zapraszmy do odwiedzenia naszej strony www.ctr.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Instalatorów, monterów - do działu technicznego

- przeszkolimy bezpłatnie W związku z dynamicznym rozwojem potrzebujemy dodatkowych osób do pracy w naszej firmie . Poszukujemy do pracy : 1. Instalatorów monterów

Ambitne, kreatywne osoby z własną inicjatywą . Osoby zaangażowane i mająca na celu rozwój własny i firmy .

Wymagania

Kreatywność i umiejętność logicznego myślenia - prowadzimy bezpłatne szkolenia

Oferujemy

Stała praca w młodym zespole osób . Godz pracy 9-17 pon-pt. Wynagrodzenie stałe + dodatki . Uzgodnienia indywidualane dla każdej osoby .