Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Interactive Assistant

Starcom sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6641 dni temu

Ogłoszenie numer: 18179, z dnia 2006-02-28

Starcom Next jest częścią domu mediowego Starcom - największej na świecie sieci domów mediowych. Doradzamy polskim i zagranicznym firmom jak komunikować się z konsumentami w mediach interaktywnych. Współtworzymy słynne marki, takie jak: Coca-Cola, Fiat, Levi’s, Avon, Warta, Chello czy Commercial Union.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Planowanie komunikacji reklamowej w nowych mediach (głównie internet).

Wymagania

- ukończonych minimum 4 lat studiów wyższych z dziedziny marketingu, zarządzania, socjologii lub pokrewnej, z bardzo dobrymi wynikami w nauce - podstawowej wiedzy z zakresu marketingu - zainteresowania nowymi mediami i wykorzystaniem nowoczesnych technologii w komunikacji marketingowej - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - zdolności w zakresie analitycznego i strategicznego myślenia, łatwości w pracy z liczbami - uporządkowania i zorganizowania - kreatywności - wysokiej komunikatywności i otwartości - chęci do nauki i rozwoju

Oferujemy

- ciekawą pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie - możliwość nauki (dedykowane szkolenia wewnętrzne) i szerokiego rozwoju w zakresie marketingu - uczestnictwo w nowych projektach marketingowych dla największych reklamodawców - pracę w przyjaznym i twórczym otoczeniu