Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
International Sales Executive (East)

Eklektika Academy of Human Resources
Wrocław
praca stacjonarna
4740 dni temu

Ogłoszenie numer: 150869, z dnia 2011-06-07

Firma oferuje usługi szkoleniowe i doradcze dla klientów biznesowych.

Eklektika Academy of Human Resources jest częścią grupy Eklektika. Prowadzimy profesionalne doradztwo dla Firm z zakresu rekrutacji , HR i szkoleń.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: RUS/05/2011

Opis stanowiska

  • Analiza potrzeb klientów i fachowe doradztwo w zakresie transportu drogowego
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie
  • Sporządzanie ofert handlowych, prowadzenie spotkań handlowych i negocjacji warunków umów
  • Monitorowanie procesu realizacji umowy handlowej;
  • Analizowanie rynku pod kątem aktywności konkurencji i potencjalnych klientów
  • Raportowanie według standardów firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i kontrahentów

Wymagania

  • Znajomość realiów biznesowych na rynku wschodnim
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B – najlepiej w branży TSL
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca w młodym, aktywnym środowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, realizacji ambicji zawodowych i osobistych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynagrodzenie stałe i premie sprzedażowe;
  • Niezbędne narzędzia pracy;