Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Automatyki - Handlowiec

GW Human

Białystok

111 dni temu

Ogłoszenie numer: 2363416, z dnia 2019-03-28

Dla naszego klienta, lidera z obszaru automatyki przemysłowej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżyniera Automatyki do Sprzedaży.

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • przygotowywanie ofert i rozwiązań techniczno – cenowych,
  • doradztwo techniczne,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • podróże służbowe (również zagraniczne),
  • udział w konferencjach/ szkoleniach.

Wymagania

  • *przede wszystkim oczekujemy od kandydata wyższego wykształcenia technicznego !
  • inżynier z zakresu: automatyki/robotyki/mechatroniki/elektroniki/informatyki,
  • znajomości branży: systemy sterowania, automatyka przemysłowa, automatyka budynkowa, budowa maszyn,
  • min.2 letniego doświadczenia w branży,
  • posługiwania się językiem angielskim w mowie i w piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.

*Mile widziane doświadczenie w: prowadzeniu prezentacji, organizacji konferencji, szkoleń oraz doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych.

Oferujemy

  • służbowy samochód, komputer, telefon,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (4200 - 5600 brutto) + premia z osiągniętego wyniku,
  • umowa o pracę z możliwością przejścia na własną działalność gospodarczą,
  • pracę zdalną/terenową.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)