Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Biomedyczny

HR SIGMA Katarzyna Jaworska
Żywiec
praca stacjonarna
1891 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta działającego w środowisku międzynarodowym kandydatów do pracy na stanowisko:

Obowiązki:
  • Zapewnianie usług doradczych innym działom przy wyborze nowego sprzętu.
  • Ocena i wybór nowego sprzętu testowego i technologii w dziedzinie biomedycyny.
  • Pomoc w opracowywaniu i kierowaniu programami służącymi do obsługi sprzętu biomedycznego w sposób bezpieczny i efektywny, zgodnie z ustalonymi standardami.
  • Koordynacja wdrażania tych programów.
  • Pomoc przy opracowywaniu i kierowaniu programami, tak aby skutecznie wybierać, sprawdzać, testować, kalibrować i utrzymywać sprzęt, aparaturę i aparaturę biomedyczną.
  • Pomoc w monitorowaniu programów konserwacji sprzętu biomedycznego w celu zapewnienia utrzymywania sprzętu zgodnie z najwyższymi standardami.
  • Szkolenie personelu we wszystkich lokalizacjach, aby uzyskać poziom umiejętności spełniający ten wymóg.
  • Zapewnia wiedzę w zakresie inżynierii biomedycznej, aby wybrać zewnętrzne usługi wspierające wysoko wyspecjalizowane systemy i sprzęt biomedyczny.
  • Realizacja innych obowiązków zgodnie z wymaganiami.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Szeroka wiedza z zakresu sprzętu biomedycznego oraz programów służących do jego obsługi.
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (min. WORD Excel).
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, ustalania priorytetów, orientacja na cele i zadania.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w międzynarodowej firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).