Inżynier Branży Automatyki - AKPiA

Hays Poland

Płock

780 dni temu

Inżynier Branży Automatyki - AKPiA
Płock
Inżynier Branży Automatyki - AKPiA
Płock
Nr Ref.: 1071461

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy EPC z branży energetycznej i petrochemicznej poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Branży Automatyki - AKPiA.

Twoje następne stanowisko
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna między innymi za dobór urządzeń automatyki, projektowanie i nadzór projektowy automatyki obiektowej oraz systemów automatyki, opracowywanie szczegółowych projektów dla automatyki urządzeń obiektowych, opracowywanie rysunków sterowni oraz za współpracę z innymi branżami projektowymi. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Oferta jest skierowana do osób o wykształceniu wyższym w jednym z obszarów: automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika, informatyka, które mają doświadczenie w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, lub chemicznego. Wymagana jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Oczekujemy znajomości takich programów jak: SmartPlant Instrumentation Intools, Microstation oraz AutoCAD. Doświadczenie we współpracy z dostawcami urządzeń automatyki będzie potrzebne do wykonywania obowiązków na tym stanowisku.

Co zyskujesz?
Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę oraz szeroki pakiet benefitów.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Rekrutują z Praca.pl