Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Myślenice
inżynier budowlany/technolog betonu

BASF POLSKA SP. Z O.O.
Myślenice
praca stacjonarna
5899 dni temu

Ogłoszenie numer: 41796, z dnia 2008-03-24

Dział Domieszek do Betonu jest uznanym na rynku producentem oraz dystrybutorem domieszek i dodatków do betonu. Należąc do największego koncernu chemicznego wprowadzamy na rynek szereg innowacyjnych rozwiązań od ponad dziewięciu lat.

Miejsce pracy: Myślenice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za doradztwo techniczne, wprowadzenie nowych technologii, kontakty z centrami badawczo rozwojowymi firmy poza granicami Polski.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie budowlane
  • doświadczenie w kontaktach z producentami betonu
  • dyspozycyjność(podróże służbowe)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia przygotowawcze do pełnienia obowiązków
  • przyjazną atmosferę