Inżynier ds. automatyki

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Wrocław

7 dni temu

Wrocław

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami:

  • Intitek for Industry: transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki
  • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących
  • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data

Dołącz do naszego Happy Digital World!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie serwisowe (zdalne i na obiektach) klientów w zakresie administracji systemami automatyki
  • Udział w konfiguracji, testach oraz uruchomieniach systemów automatyki w branży energetycznej
  • Konfiguracja sieci Ethernet przemysłowego, Profibus, Profinet
  • Przeprowadzenie update / upgrade systemu w środowiskach produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów sieciowych i systemowych na obiektach klienta
  • Konsultacje i wdrożenie rozwiązań z zakresu Cyber Security w środowisku OT
  • Konfiguracja i uruchamianie połączeń z systemami zewnętrznymi w oparciu o protokoły przemysłowe
  • Wsparcie techniczne działu ofertowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w zakresie automatyki przemysłowej, telekomunikacji lub informatyki
  • Doświadczenie w uruchomieniu systemów automatyki przemysłowej
  • Znajomość środowiska Windows Server 2008/2016
  • Znajomość sieci TCP/IP, doświadczenie w konfiguracji Routerów i Firewalli
  • Znajomość protokołów przemysłowych (m.in. PROFIBUS, PROFINET, MODBUS)
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się oraz czytanie i przygotowywanie dokumentacji
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym
  • Gotowość do częstych wyjazdów (polskich, jak i zagranicznych)- około 90% czasu pracy
  • Mile widziana znajomość systemów SPPA-T3000/T2000/TXP/Teleperm/PCS7/LINUX
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Elastyczną forme zatrudnienia w oparciu o UoP lub B2B
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną

Poznaj

W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Inżynier
Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Praca Inżynier