Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier ds. kosztorysowania i ofertowania

FUH "MAR-BUD" - Jan Soczewka
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
5085 dni temu

Ogłoszenie numer: 104572, z dnia 2010-06-30

Firma z branży budowlanej/www.mar-bud.pl/ zajmująca się kubaturowym budownictwem komercyjnym i mieszkaniowym, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

  • Nadzór i koordynowanie robót budowlanych
  • Kontakt z podwykonawcami i współpraca przy rozliczaniu ich robót
  • Sporządzanie rzeczowo-finansowych harmonogramów realizacji robót budowlanych
  • Analizowanie zgodności ofert z wymaganiami projektowo-kontraktowymi
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz prowadzenie dystrybucji dokumentacji
  • Sporządzanie kalkulacji kosztów materiałów i robót budowlanych
  • Przygotowywanie zapytań przetargowych
  • Dokonywanie doborów materiałów pod kątem wymaganej technologii
  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót budowlano-konstrukcyjnych
  • Sporządzanie całościowych kalkulacji ofertowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe- inżynier budownictwa
  • Wiek 28-35 lat
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Adekwatne doświadczenie w pracy biurowej oraz bezpośrednio na budowie
  • Biegła obsługa programu MS Office, głównie Excel oraz MS Project
  • Umiejętność pracy w programie AutoCad oraz Norma
  • Znajomość jez. angielskiego lub/i niemieckiego
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej oraz kosztorysowania
  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu sporządzania projektów branżowych-instalacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie w stabilnej,dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Zdobycie udokumentowanej praktyki realizacyjnej potrzebnej do uzyskania uprawnień zawodowych