• Specjalista / Inżynier ds. Ofertowania branża: budowlana, sanitarna i elektryczna

    Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.   Reguły    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag, Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert, Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów, Przygotowywanie...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Działu Kosztorysów Warszawa
Inżynier ds. kosztów (branża elektryczna)

EPCM Executive Search
Warszawa
praca stacjonarna
1917 dni temu

Międzynarodowa spółka deweloperska od lat aktywna na polskim rynku u realizująca projekty mieszkaniowe poszukuje Kandydatów/ek zainteresowanych dołączeniem do firmy na stanowisko Inżyniera ds. kosztów. Poszukujemy Kandydatów/ek z doświadczeniem w pracy o podobnym charakterze.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Udział w przygotowywaniu budżetów inwestycji deweloperskich (projekty mieszkaniowe);
  • Optymalizowanie projektów pod kątem kosztowym na etapie projektowania i realizacji inwestycji;
  • Udział w organizowaniu i prowadzeniu przetargów z ramienia Inwestora;
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz umów;
  • Przygotowywanie dokumentacji kontraktowej;
  • Zarządzanie procedurą zmian w projektach - analiza kosztowa oraz techniczna składanych przez GW wniosków o roboty dodatkowe i zamienne.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w spółce deweloperskiej i/lub wykonawczej zajmującej się budownictwem mieszkaniowym;
  • Bieżąca znajomość rynku materiałów budowlanych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne – Budownictwo;
  • Samodzielność oraz skrupulatność w przygotowywaniu zestawień, analiz i raportów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie stale powiększającej swój udział w rynku;
  • Praca w gronie profesjonalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia;
  • Pakiet benefitów.