Inżynier ds. Obróbki Skrawaniem

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

21 dni temu

Dla międzynarodowej firmy produkującej wysokiej jakości części dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy specjalisty z zakresu obróbki skrawaniem. Oferta skierowana jest do osób
z doświadczeniem w branży i w zakresie powyższej technologii.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 3863PR
Główne zadania:
  • nadzór nad powierzonymi procesami obróbki skrawaniem,
  • tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej procesów,
  • analiza pod kątem najlepszej metody wytwarzania,
  • koordynowanie projektów dotyczących modernizacji procesu,
  • weryfikacja programów i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • dobór narzędzi oraz parametrów skrawania,
  • dbanie o zachowywanie norm jakościowych na przydzielonym obszarze,
  • wprowadzanie standardów pracy w danym obszarze,
  • udział w projektach doskonalenia,
  • zapewnienie dostępności zapasowych narzędzi i oprzyrządowania,
  • wsparcie techniczne dla operatorów,
  • kontakt w języku angielskim z zagranicznymi inżynierami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (obróbka skrawaniem, mechanika, budowa maszyn, automatyka itp.),
  • min. 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (mile widziane więcej),
  • znajomość nowoczesnych materiałów i technologii obróbki,
  • znajomość podstaw budowy maszyn podstaw,
  • umiejętność programowania maszyn CNC,
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność obsługi programu AutoCAD,
  • znajomość FMEA, SPC, IATF, TPM, 5S,
  • mile widziana znajomość pozostałych narzędzi doskonalenia i optymalizacji procesu,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji,
  • prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • pracę w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego najbliższej rodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • system wdrożeń dla pracowników.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Inżynier
Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Praca Inżynier