Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. Ofertowania (Automatyka Budynkowa)

DTH Selection

Warszawa

821 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest globalna spółka specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji automatyki budynków oraz systemów niskoprądowych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr Ref.: KSAB/PRACA.PL

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie sprzedaży w zakresie systemów automatyki budynkowej, BMS, a także systemów bezpieczeństwa.
  • Przygotowywanie rozwiązań, ofert i specyfikacji technicznej w zakresie automatyki, BMS i systemów bezpieczeństwa pod względem technicznym i ilościowym doboru urządzeń oraz kalkulacji (kosztorysów) ofertowych – na podstawie dokumentacji koncepcyjnej, przetargowej, budowlanej lub wykonawczej.
  • Definiowanie zakresu prac zlecanym podwykonawcom, bliska współpraca z Działem Zakupów w celu pozyskiwania ofert od poddostawców i podwykonawców.
  • Wsparcie techniczne inżynierów sprzedaży, udział w spotkaniach z klientem i potencjalnymi podwykonawcami.
  • Aktualizacja cen materiałów, usług stosowanych w ofertach, wskaźników techniczno – ekonomicznych umożliwiających wstępną, budżetową wycenę projektów i dostaw.
  • Monitoring rynku w zakresie technicznym oraz analiza rozwiązań konkurencji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru elektryki, elektrotechniki, automatyki lub pokrewne.
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia przy projektowaniu i opracowywaniu lub/i wycenianiu systemów automatyki budynkowej, BMS – najlepiej na dużych obiektach.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert z zakresu systemów automatyki budynkowej i BMS.
  • Praktyczna umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i projektową układów automatyki budynkowej (w szczególności m.in. umiejętność jej czytania, analizy i interpretacji).
  • Umiejętność pracy w zespole oraz konstruktywnej komunikacji.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (także branżowy język techniczny).
  • Umiejętność analizy i syntezy.
Firma oferuje:
  • Konkurencyjne/atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inżynieryjnych, przy prestiżowych projektach budowlanych (głównie obiekty komercyjne).
  • Pakiet pozapłacowy: opiekę medyczną, dofinansowanie do urlopu, pakiet sportowy.

www.dth-selection.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej