Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. Ofertowania - Branża Budowlana

Fundamental Group S.A.

Warszawa

113 dni temu

Ogłoszenie numer: 2351951, z dnia 2019-03-28

Generalny Wykonawca zatrudni inżyniera do Działu Ofertowania na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji przetargowej / projektów technicznych
  • zapytania o cenę podwykonawców, producentów oraz analiza otrzymanych ofert.
  • przedmiarowanie z dokumentacji przetargowej z wykorzystaniem programów CAD
  • sporządzanie kalkulacji / wyceny ofertowej (arkusze Excell)
  • analiza rozwiązań alternatywnych dla rozwiązań projektowych
  • negocjacje

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • doświadczeniem w branży na podobnym stanowisku
  • doświadczenie przy sporządzaniu przedmiarów i wycen będzie dużym atutem
  • znajomość MS Office, Auto CAD,
  • zdolności organizacyjne i komunikatywność
  • dokładność i systematyczność, punktualność

Oferujemy

  • możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet opieki medycznej
  • praca w siedzibie firmy w Warszawie (tuż obok stacji Metra Wilanowska).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ofertowania

Specjalista ds. ofertowania to osoba, która przygotowuje oferty i koordynacje proces ofertowy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie ofert przetargowych i wycen, wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów, kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie), uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych ...
Specjalista ds. Ofertowania Praca Specjalista ds. Ofertowania

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (281)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2104)
Radom (175)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (254)
Nysa (64)