Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier ds. Technicznych i IT

REMONDIS DATA OFFICE Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa/Piaseczno
praca stacjonarna
5560 dni temu

Ogłoszenie numer: 58471, z dnia 2009-03-03

jest spółką należącą do koncernu REMONDIS. Działając w Polsce od 2000 roku, obsługujemy na terenie całego kraju kilka tysięcy Klientów w zakresie archiwizacji, przechowywania i niszczenia dokumentów. Do naszego zespołu handlowego szukamy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa/Piaseczno

Opis stanowiska

  • nadzór nad poprawnym działaniem urządzeń technicznych, w szczególności stosowanych do niszczenia dokumentów we wszystkich oddziałach Spółki
  • obsługa infrastruktury teleinformatycznej (telefony, sieć komputerowa, monitoring cyfrowy) we wszystkich oddziałach Spółki
  • administrację i rozwój bazy danych wspomagającej fakturowanie (MS Access)
  • wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych i technicznych oraz nadzór nad ich realizacją
  • bieżące wsparcie techniczne dla pracowników firmy
  • agregację danych sprzedażowych i analitykę dla zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe politechniczne
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych
  • znajomość zagadnień informatycznych przydatnych w biurach (bezpieczeństwo danych, sieci lokalne, MS Access)
  • umiejętności analityczne, dokładność, szybkie zdobywanie nowej wiedzy
  • duża samodzielność i kreatywność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • nieposzlakowana opinia

Oferujemy

  • Pracę na wspaniale rozwijającym się rynku, w dynamicznym przedsiębiorstwie o wysokiej kulturze organizacyjnej, gdzie doceniane jest zaangażowanie, kreatywność i efekty
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych połączone z możliwością awansu zawodowego