Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. Testów i Odbiorów Terenowych

NES Global Talent

Warszawa

11 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy, która w Polsce jest liderem w zakresie automatyki kolejowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • Wykształcenie: Sterowanie Ruchem Kolejowym,
  • Doświadczenie na stanowisku Walidatora / Testera w urządzeniach SRK lub doświadczenie w instalacji lub w serwisie urządzeń SRK,
  • Uprawnienia elektroenergetyczne dozór do 1kV (SEP D),
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego.
Opis stanowiska:
  • Wykonanie funkcjonalnych testów terenowych oraz walidacji systemów SRK,
  • Koordynacja realizowanych testów wszystkich urządzeń SRK w terenie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Testów

Inżynier ds. Testów (TE) jest to osoba, który bada dany produkt - w celu zagwarantowania, że ma on wymaganą jakość zanim będzie wypuszczony do w produkcji. Inżynier ds. testów jest również odpowiedzialny za określenie najlepszego sposobu badania produktu. Do obowiązków osoba zatrudnionej na tym stanowisku należy, m.in.: przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów, tworzenie ...
Inżynier ds. Testów Praca Inżynier ds. Testów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (825)
Wałbrzych (45)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (187)
Toruń (101)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (922)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1953)
Radom (156)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (152)
Nysa (63)