Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

ABB Sp. z o.o.

Łódź

142 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL67213504_E1

Inżynier ds. Utrzymania Ruchu jest członkiem Działu Utrzymania Ruchu w Zakładzie Transformatorów Mocy, odpowiadającego za nadzór nad procesem produkcyjnym, jego modernizacją, ciągłym doskonaleniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, modernizację parku maszynowego oraz zakupy inwestycyjne w zakresie nowych maszyn i technologii. Jeśli lubisz rozwiązywać problemy techniczne, obserwować efekty swojej pracy i umiesz pracować w zespole – dołącz do nas!

Zadania:
  • Kontrolowanie i utrzymywanie sprawności maszyn, urządzeń i stanowisk pracy;
  • Dostosowanie maszyn i narzędzi do potrzeb produkcyjnych;
  • Ścisła współpraca z firmami serwisującymi;
  • Zapewnianie środków niezbędnych do realizacji produkcji zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Monitoring / przygotowanie statystyk, raportów i analiz dotyczących dostępności maszyn;
  • Nadzorowanie harmonogramu realizacji przeglądów okresowych maszyn;
  • Uczestniczenie w projektach usprawniających, realizacja działań korygujących, zaleceń audytowych i patrolowych;
  • Inicjowanie i wdrażanie koncepcji oraz narzędzi usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego np. TPM, SMED, TPM, Poka Yoke itp.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane: Elektrotechnika, Mechanika, Automatyka i Robotyka, Mechatronika);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w - Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kaizen, TPM);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Orientacja na realizację celów.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz dofinansowanie Karty Sportowej;
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Inżynier Serwisu

Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...
Inżynier Serwisu Praca Inżynier Serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (797)
Wałbrzych (65)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (294)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (816)
Tarnów (98)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2287)
Radom (187)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (83)