Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. wsparcia technicznego

Globetek Sp. z o.o.

Warszawa

14 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier ds. wsparcia technicznego dla wiodącej na rynku, międzynarodowej firmy zajmującej się automatyką i wdrażaniem rozproszonych systemów sterowania (głównie dla przemysłu energetycznego).

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu w obszarze wdrażania systemów cyberbezpieczeństwa – od strony zdarzeń losowych (ochrona przed włamaniami, wyciekiem danych).
  • Wdrażanie oraz diagnostyka połączeń cyfrowych (protokoły Modbus, Profibus)
  • Wsparcie sprzedażowe, udział w prezentacjach, kontakt z klientem
  • Konfiguracje systemów w laboratorium
  • 30% czasu pracy – praca na obiektach w Polsce i innych krajach Europy, konfiguracje systemów na elektrowniach
Wymagania:
  • Kilka lat doświadczenia na stanowisku automatyka bądź w dziale IT
  • Tytuł inżyniera automatyki bądź pokrewnych nauk
  • Doświadczenie z obszaru systemów DCS/IT
  • Znajomość zagadnień sieciowych oraz protokołów komunikacyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Operatywność
  • Chęć rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa
Oferujemy:
  • Pracę przy międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Umowę o pracę – pełny wymiar godzin
  • Stanowisko entry-level – możliwość rozwinięcia swoich umiejętności

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: wykształcenie ...
Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (721)
Wałbrzych (51)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (166)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (211)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (840)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (29)
Mazowieckie:
Warszawa (2110)
Radom (147)
Płock (107)
Opolskie:
Opole (210)
Nysa (58)