Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. Wsparcia Technologii Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Przasnysz

60 dni temu

Miejsce pracy: Przasnysz
Nr ref.: PL63894412_E6

W związku z rozwojem naszej organizacji obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Wsparcia Technologii Produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za wsparcie technologiczne w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych.

Zadania:
  • Wsparcie technologiczne w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych;
  • Nadzór nad zapewnieniem prawidłowej technologii montażu i produkcji;
  • Analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków;
  • Wdrażanie wprowadzanych zmian konstrukcyjnych na obszar produkcji;
  • Dostosowywanie stanowisk roboczych, aktualizowanie instrukcji stanowiskowych i technologicznych i przeprowadzanie szkoleń;
  • Usprawnianie narzędzi i oprzyrządowania na stanowiskach roboczych;
  • Analiza możliwości wykonawczych oraz technologiczności wdrażanych konstrukcji w oparciu o posiadany park maszynowy i elektronarzędzia;
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznych/wymagań w postępowaniach inwestycyjnych;
  • Optymalizacja procesu produkcji;
  • Współudział w projektach technologicznych;
  • Udział w tworzeniu kompletnej dokumentacji związanej z procesem produkcyjnym;
  • Konsultacje techniczne i współpraca z działami: sprzedaży, produkcji i zaopatrzenia.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Elektrotechnika lub Mechanika i Budowa Maszyn);
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub konstruktora;
  • Znajomość procesów produkcyjnych;
  • Dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji / montażu;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy z zespole.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (56)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (108)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (972)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2127)
Radom (175)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (186)
Nysa (65)