Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Inżynier ds. Zapewnienia Jakości Dostawców/ SQA

Horyzont Doradztwo Personalne
Bielsko-Biała, okolice Bielska-Białej
praca stacjonarna
4716 dni temu

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern produkcyjny, działający w branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: okolice Bielska-Białej

Nr Ref.: 2164/2011

Zadania:
  • kontakt z dostawcami,
  • prowadzenie procesu reklamacji związanych z komponentami dostawców,
  • współpraca z działem zakupów w procesie weryfikacji potencjalnych dostawców komponentów,
  • przekazywanie specyfikacji jakościowych
  • przeprowadzanie audytów u dostawcy,
  • czuwanie nad właściwą realizacją procesów typu APQP,
  • zapewnienie wsparcia technicznego producentowi komponentu,
  • współpraca z działem technologii przy wprowadzaniu nowego komponentu,
  • zatwierdzanie dokumentacji dostarczonej przez dostawcę,
  • wyjaśnianie problemów i modyfikowanie wymagań.
Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość jakościowych metod rozwiązywania problemów,
  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,
Oferujemy:
  • pracę w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb,
  • stabilność zatrudnienia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe ubezpieczenie.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.