Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier działu realizacji inwestycji

Intercontrol Polska
Warszawa
praca stacjonarna
4695 dni temu

Ogłoszenie numer: 155659, z dnia 2011-07-13

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i wycen;
  • Monitorowanie rynku inwestycji w zakresie systemów zabezpieczeń;
  • Utrzymywanie kontaktów z projektantami i generalnymi wykonawcami;
  • Przygotowywanie koncepcji oraz projektowanie systemów zabezpieczeń technicznych;
  • Nadzór nad inwestycjami i wdrażanie systemów na obiektach docelowych;
  • Analizy i opracowania dokumentacji technicznej;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość branży systemów zabezpieczeń i innych systemów niskonapięciowych;
  • Znajomość rynku projektantów;
  • Umiejętność czytania i rozumienia polsko i anglojęzycznych dokumentacji technicznych;
  • Umiejętność projektowania systemów niskonapięciowych;
  • Mile widziana znajomość i sprawne posługiwanie się oprogramowaniem AutoCAD;
  • Umiejętność pracy z zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Duży zakres odpowiedzialności i samodzielności,
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.