Inżynier Elektronik / Inżynier Aplikacyjny

Bank Danych o Inżynierach

Piaseczno

22 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Nr Ref.: (10291)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektronika
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu układów elektronicznych i przy doborze elementów elektronicznych do projektów
  • wiedza techniczna z zakresu nowoczesnych technologii stosowanych w elektronice
  • bardzo dobra znajomość obecnie wykorzystywanych na rynku podzespołów elektronicznych pod kątem doboru zamienników
  • znajomość procesu produkcji elektroniki i montażu kontraktowego
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej z branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
  • analiza i dobór podzespołów do realizowanych projektów
  • wprowadzanie i nadzorowanie zmian elementów w projektach i produktach
  • tworzenie i archiwizacja dokumentacji technicznej
  • kontakt z dostawcami i klientami w kwestiach technicznych
  • techniczna kontrola jakości i parametrów wybranych podzespołów elektronicznych
  • doradztwo techniczne dla zespołu zakupów i R&D
  • obsługa techniczna reklamacji do dostawców i klientów
Firma oferuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • kontakt z nowoczesną techniką i technologiami
  • pracę w miłej atmosferze
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Bank Danych o Inżynierach - doradztwo personalne, rekrutacja i selekcja najlepszej kadry technicznej.

Od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Poznaj stanowisko: Elektronik
Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Praca Elektronik