Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Elektronik - Projektant Wyrobu

Hays Poland

Białystok

839 dni temu

Inżynier Elektronik - Projektant Wyrobu
Białystok
Inżynier Elektronik - Projektant Wyrobu
Białystok
Nr Ref.: 1068111

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


 
Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu produkującego części dla przemysłu samochodowego poszukujemy Inżyniera Elektronika – Projektanta.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie wyrobów oraz będzie brała udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych. Do jej obowiązków będzie należało przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją, współpraca z klientami i dostawcami w zakresie technologii produktu.
Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia w samodzielnym projektowaniu układów elektronicznych z wykorzystaniem wspomagania komputerowego. Kandydat powinien posiadać wiedzę z zakresu badań EMC/ESD oraz umiejętność posługiwania się programami CAD 3D wspomagającymi projektowanie, znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem. Wymagana jest komunikatywna znajomości języka angielskiego. Mile widziana znajomość narzędzi systemowych z obszaru zarządzania jakością, w szczególności w przemyśle motoryzacyjnym dobra znajomość.
Nasz Klient oferuje możliwość realizacji ambitnych i odpowiedzialnych zadań gwarantujących rozwój zawodowy, pracę w międzynarodowej organizacji i bieżący kontakt z kontrahentami zagranicznymi oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Aby przesłać swoje CV naciśnij przycisk „aplikuj”.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (796)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1814)
Radom (74)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)
Podkarpackie:
Rzeszów (85)
Przemyśl (16)
Podlaskie:
Białystok (102)
Suwałki (28)
Łomża (17)
Pomorskie:
Gdańsk (344)
Gdynia (143)
Słupsk (36)
Śląskie:
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (100)
Elbląg (30)
Ełk (8)
Wielkopolskie:
Poznań (544)
Kalisz (45)
Konin (33)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (275)
Koszalin (65)
Kołobrzeg (27)
Auchan (144)
Tesco (387)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (13)
STRABAG (14)
ABB (53)
Accenture (130)
Luxoft (174)
PKO BP (261)
KPMG (33)
Orange (12)
IKEA (5)
Budimex (34)

Rekrutują z Praca.pl