Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Elektronik

NES Global Talent

Warszawa

21 godz. temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
  • Projektowanie zaawansowanych obwodów drukowanych
  • Projektowanie elektroniki do opracowywanych zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach
  • Uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń
  • Przeprowadzanie obliczeń i symulacji niezbędnych przy projektowaniu PCB
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektroniczne lub elektryczne)
  • Doświadczenie w projektowaniu elektronicznych obwodów drukowanych (PCB)
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej oraz zagadnień związanych z
  • kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC)
  • Znajomość języka angielskiego

Prosimy przesyłać aplikacje w języku polskim oraz angielskim.

Informujmy, że skontaktujemy się z ranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent.