Inżynier Elektryk / Mechanik / Automatyk

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Wrocław

20 dni temu

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o poszukuje osób od zaraz na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • zarządzanie działem obsługi infrastruktury technicznej,
  • monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne podległego zespołu,
  • nadzór nad eksploatacją, konserwacją oraz remontami urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki,
  • wsparcie techniczne zmierzające do poprawy efektywności i sprawności pracy systemów oraz urządzeń,
  • opracowywanie i realizacja harmonogramu przeglądów i planowanych prac,
  • kalkulacja kosztów inwestycji, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu,
  • kontrola nad dokumentacją techniczną powykonawczą i eksploatacyjną - przeglądami budowlanymi, KOB, gwarancjami, zezwoleniami,
  • kontrola przepływu faktur i dokumentacji pracowniczej,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 3 lata
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektrotechnika, mechanika, energetyka, automatyka, robotyka bądź inne pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • znajomość maszyn, systemów, urządzeń elektroenergetycznych, systemu BMS, instalacji HVAC,
  • uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość obsługi systemów SAP, CCTV, SKD,
  • znajomość zagadnień związanych z zintegrowanym systemem zarządzania ISO i BHP,
  • praktyczna umiejętność obsługi programu AutoCAD i MS Office,
  • podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
 Oferujemy:
  • ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • dobre warunki płacowe - adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet socjalny ( dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, możliwość
  • skorzystania z ubezpieczenie grupowego i karty sportowej).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Inżynier Elektryk / Mechanik / Automatyk. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gegenbauer Polska Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zawartych w dokumentach dołączonych do aplikacji (Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Gegenbauer Polska Sp. z o.o. może przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody).

Poznaj

Gegenbauer Polska Sp. z o.o od ponad dwudziestu lat działa na rynku Polskim. Wchodzi w skład grupy przedsiębiorstw zarządzanych przez Gegenbauer Holding SA & Co.Kg. z siedzibą w Berlinie. Specjalizuje się w dostawie kompleksowych usług Facility Management dla nieruchomości tj. zarządzania ich funkcjami technicznymi, ekonomicznymi i infrastrukturalnymi.Gegenbauer Polska Sp. z o.o. od wielu lat utrzymuje silną pozycję na rynku w sektorze usług Facility Management. Kompleksowe i indywidualne rozwiązania to nasza strategia, którą kierujemy się w codziennej pracy z klientami. Dopasowujemy się i rozwijamy zgodnie z trendami rynkowymi zachowując przy tym wysoką jakość świadczonych usług poprzez stosowanie nowoczesnych technologii. Inwestujemy w rozwój pracowników tak, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez zmieniające się warunki rynkowe.

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu