Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Geodeta

Przedsiębiorstwo Budowlano-Geodezyjne i Inwestycyjne „REL-BUD” Sp. z o.o.
Kraków
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1011 dni temu

Ogłoszenie numer: 4842399, z dnia 2021-06-21

Jesteśmy firmą geodezyjną, wykonujemy wszelkie prace geodezyjne związane z przygotowywaniem inwestycji, a także realizacją. Zajmujemy się także podziałami i regulacjami stanów terenów.

Prowadzimy kompleksowe usługi geodezyjne w pełnym zakresie:

  • przygotowania inwestycji od strony geodezyjnej,
  • obsługi realizacji inwestycji,
  • pomiary specjalistyczne o dużych dokładnościach,
  • obmiary lokali i wykonanie dokumentacji potrzebnej do uzyskania zaświadczeń o samodzielności lokali.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze geodezyjnej inwestycji (budowy osiedli mieszkaniowych, budynków przemysłowych i użyteczności publicznej).
Dysponujemy fachową kadrą inżynierską Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM i z odpowiednimi uprawnieniami do wykonywania zawodu (inżynierów budownictwa oraz geodetów, architektów). Posiadamy kilka zespołów geodezyjnych.
Prace geodezyjne wykonujemy posługując się wysokiej klasy sprzętem geodezyjnym firm: TOP-CON, LEICA.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Zakres głównych prac: budownictwo kubaturowe, przemysłowe i towarzyszące im prace (geodezyjna obsługa inwestycji).

Miejscem pracy jest Kraków, jednak możliwe są wyjazdy na Śląsk (w godzinach pracy).

Bazujemy na programach głównie w środowisku CAD i Microstations z nakładką MK"

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracach kameralnych, polowych.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Gotowość do podjęcia pracy od lipca.

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia - po okresie próbnym - umowa o pracę - pełny etat.
  • Zapewniamy możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego w różnych rodzajach prac.