Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Inżynier Handlowiec

Separator Service Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
6617 dni temu

Ogłoszenie numer: 19376, z dnia 2006-04-14

Separator Service Sp. z o.o. jest polską firmą handlowo serwisową , która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży separatorów substancji ropopochodnych ,separatorów tłuszczów, oczyszczalni ścieków deszczowych ( zakres działania działu handlowego), serwisie tych urządzeń, odbiorze i utylizacji odpadów niebezpiecznych, czyszczenia kanalizacji ( zakres działania działu serwisu). W firmie zatrudnionych jest w tej chwili 25 osób – w tym w dziale handlowym 3. Szczegóły działalności naszej firmy można znaleźć na naszej stronie www.separator.pl

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

Oferujemy ciekawą pracę dla inżyniera ochrony środowiska z predyspozycjami handlowymi. Zakres obowiązków mającego pracować w dziale handlowym pracownika to: - aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski - sprzedaż urządzeń i doradztwo techniczne klientom - kontakty z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi - prezentacja możliwości technicznych produktów Separator Service -prezentacje - rozwijanie oferty firmy - przygotowywanie ofert techniczno –cenowych i negocjacje cenowe

Wymagania

- dobra komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów - wykształcenie wyższe techniczne –branża inżynieria ochrony środowiska-ochrona wód - praktyczna znajomość oczyszczalni ścieków lub technologii pokrewnych ( minimalne doświadczenie w branży 2-3 lata) - prawo jazdy kategorii B - znajomość języka angielskiego lub francuskiego - praktyczna umiejętność obsługi komputera oraz AUTOCAD będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Godziny pracy: 8 – 16 od poniedziałku do piątku +delegacje krajowe Jeśli jesteś osobą dynamiczną i poszukującą nowych wyzwań, pracując dla naszej firmy znajdziesz połączenie pracy inżynierskiej z pracą wśród ludzi i dla środowiska naturalnego Płaca stała +prowizja od sprzedaży, samochód służbowy