Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Inżynier jakości (branża automotive)
Randstad Polska Sp. z o.o.
Opole
24 dni temu

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze jakości w branży automotive i szukasz nowych wyzwań zawodowych ta oferta jest dla Ciebie.

Opole
oferujemy
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej (umowa o pracę bezpośrednio u naszego Klienta)
  • realne szanse rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów

zadania

  • nadzór nad jakością procesów
  • koordynowanie działań w przypadku reklamacji
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej
  • udział w audytach klientów
  • zapewnienie zgodności z procedurami jakościowymi

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (tytuł inżyniera)
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera jakości w firmie z branży automotive
  • znajomość VDA 6.3 oraz IATF
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • zdolności analityczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.