Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Jakości Dostawców

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko Biała

106 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Nr Ref.: 3663/2018/PR

Zadania:
  • bieżące monitorowanie dostarczanych komponentów,

  • prowadzenie analizy komponentów i poziomu zgodności,

  • kontakty z dostawcami w celu ustalenia przyczyn niezgodności,

  • wpieranie dostawców w procesie utrzymania poziomu jakościowego,

  • zarządzanie procesem reklamacji dostawców,

  • przygotowanie dokumentacji jakościowej dla dostarczanych komponentów,

  • gotowość do wizytowania dostawców (1-2 razy w miesiącu).

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku lub Inżyniera/technika jakości,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,

  • doświadczenie w kontaktach z dostawcami, klientami,

  • praktyczna znajomość narzędzi statystycznych typu SPC i umiejętność przeprowadzenia statystycznej kontroli procesu (FMEA, Control Plan, Pareto),

  • znajomość norm ISO TS, VDA itp.,

  • bardzo dobra obsługa Excel,

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości

Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Inżynier ds. Jakości Praca Inżynier ds. Jakości