Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Konstruktor w dziale R&D

ABB Sp. z o.o.

Przasnysz

21 dni temu

Miejsce pracy: Przasnysz
Nr ref.: PL66971252_E1

Inżynier Konstruktor jest członkiem zespołu High Voltage Technology Center, odpowiadającego za prace badawczo-rozwojowe oraz wdrożeniowe w obszarze aparatury wysokiego napięcia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projekty opracowania i wprowadzenia nowych konstrukcji oraz zmian w istniejących produktach we współpracy z interdyscyplinarną grupą specjalistów. Jeśli charakteryzuje Cię innowacyjne podejście w rozwiązywaniu problemu, lubisz widzieć efekty swojej pracy i chciałbyś pracować przy projektach o charakterze międzynarodowym – dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Przasnysz lub Warszawa.

Zadania:
  • Realizacja projektów wdrożeniowych w zakresie nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach - od fazy koncepcji konstrukcji, po etap wdrożenia na produkcji;
  • Analiza i optymalizacja konstrukcji istniejących produktów zgodnie z wymogami projektów rozwojowych;
  • Projektowanie i konstruowanie urządzeń oraz aparatów elektrycznych wysokich napięć;
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji 2D/3D;
  • Wsparcie działów produkcyjnych nad wdrożeniem zmian w procesie produkcyjnym;
  • Nadzorowanie oraz aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym prototypów;
  • Współpraca z międzynarodowymi działam R&D jak również klientami i dostawcami w ramach realizowanych projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (kierunek: elektrotechnika, aparaty elektryczne, sieci energetyczne);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej w oparciu o SolidWorks , ProE, Creo lub inne środowisko 3D;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Dobra znajomość podstaw elektrotechniki – warunek konieczny;
  • Umiejętność analitycznego, technicznego myślenia oraz zdolność rozwiązywania problemów;
  • Innowacyjność i kreatywność w podejściu do rozwiązania problemów;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz dofinansowanie Karty Sportowej;
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (745)
Wałbrzych (52)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (228)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (921)
Tarnów (66)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2336)
Radom (166)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (77)