Inżynier Mechanik z j. angielskim

Grupa ERBUD

Łódź

1 dzień temu

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Wsparcie techniczne i językowe (niezbędny j. angielski) przy montażu i uruchamianiu urządzeń w zakładzie i u klientów
  • Doradztwo techniczne
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na realizowanych projektach
  • Rozwiązywanie zadań i zagadnień technicznych związanych z konstrukcją urządzeń
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (mechanika, energetyka, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego technicznego
  • Biegła obsługa komputera (MS Word, Excel)
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu
Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik