Inżynier Mechanik (Zakład Transformatorów Mocy)

ABB Sp. z o.o.

Łódź

1 dzień temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL68817129_E5

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Dołącz do zespołu inżynierów specjalizujących się w projektowaniu transformatorów mocy miej swój wkład w naszych realizacjach.

Zadania:
  • Projektowanie transformatorów mocy (obliczenia wytrzymałości kadzi, pokrywy, konserwatora).
  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej.
  • Optymalizacja kosztów wynikających z przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych oraz zastosowanego wyposażenia.
  • Nadzór podczas produkcji.
  • Składanie zapotrzebowań na materiały używane w procesie produkcji.
  • Ocena ryzyka technicznego związanego z realizacją projektu.
  • Planowanie pracy własnej uwzgledniające potrzeby zakładu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach mechanicznych.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze projektowania elementów mechanicznych w zakładzie produkcyjnym.
  • Znajomość PTC Creo Parametric (proengineer). Znajomość programu AutoCAD. Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość obliczeń wytrzymałości konstrukcji mechanicznych.
  • Gotowość do współpracy w środowisku międzynarodowym.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu. Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz zdolność do podejmowania decyzji. Umiejętność podejmowania inicjatywy.
Oferujemy:
  • Możliwość udziału w całościowym procesie produkcyjnym - od projektu, poprzez cykl produkcyjny, aż do fazy testów na terenie naszych fabryk w Łodzi na ulicy Aleksandrowskiej.
  • Kontakt z językiem angielskim w sytuacji zawodowej.
  • Możliwość współpracy z grupą ekspertów z dziedziny projektowania transformatorów.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Miła atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk aplikowania.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.