Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Inżynier Mes (metody Elementów Skończonych)

Brunel Railmotive Polska
Wrocław
praca stacjonarna
6970 dni temu

Ogłoszenie numer: 10344, z dnia 2005-04-24

Firma nasza należy do europejskiego koncernu usług inżynieryjnych i menedżerskich z siedzibą w Amsterdamie. Nasza placówka z siedzibą w Berline i Gorzowie Wlkp. (docelowo we Wrocławiu) zajmuje się kolejnictwem.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Inżynier MES (metody elementów skończonych)

Wymagania

Szukacie Państwo wyzwania i przyszłości w waszym rozwoju zawodowym? Już teraz cieszymy się z waszego CV, w którym znalezć możemy podstawowe lub/i praktyczne doświadczenia w technice MES i 3D-CAD z podbudową zakończonych studiów inżynierskich na wydziale budowy maszyn lub techniki lotniczej. Oczekujemy od Państwa dobrej znajomości oprogramowania MSC/Nastran, MSC/Patran, idealna byłaby znajomość wewnątrzzakładowego oprogramowania firmy Airbus o nazwie ISSY, jak też obsługa programów CATIA V4 lub V5. Znajomość w obliczeniach materiałów kompozytowych wraz ze sprzężeniem struktury materiałów i obliczeń przepływowych, metodyki konstruowania w branży lotniczej byłyby wskazane. Dobra znajomość języka angielskiego, łatwośc nawiązywania kontaktów, współpraca i dążenie do celu jak i samodzielna i metodyczna praca nad rozwiązywaniem zadanych zadań są podstawową cechą kandydata.

Oferujemy

stala prace w branzy lotniczej we Wroclawiu