Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Ofertowania / Kosztorysowania

HOLDUCT Sp. z o.o.

Mysłowice

145 dni temu

Mysłowice

  • ponad
    500
    kompleksowych realizacji
  • ponad
    2000 km
    dostarczonych szynoprzewodów
  • doświadczenie zdobyte w
    40
    krajach z całego świata

W związku z naborem do działu Marketingu i Sprzedaży, poszukujemy pracownika na stanowisko

Inżyniera Ofertowania / Kosztorysowania
Miejsce pracy: Mysłowice

Branża: Szynoprzewody w energetyce (głównie Elektrownie, zakłady przemysłowe)

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za kompleksowe opracowanie ofert w oparciu o rozwiązania techniczne firmy na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta.

Twoje obowiązki:
  • Analiza specyfikacji i dokumentacji technicznej
  • Kontakt z działem technicznym Klienta w celu uzgodnienia najlepszych rozwiązań
  • Przygotowanie kalkulacji pod kątem optymalizacji kosztów
  • Przygotowanie oferty technicznej i budżetowej
  • Ewentualne wyjazdy na obiekty krajowe i zagraniczne
  • Analiza rynku pod kątem wdrożenia nowych produktów
Czego wymagamy:
  • Wykształcenia technicznego (elektryka, energetyka, elektrotechnika)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek niezbędny
  • Umiejętności czytania dokumentacji/rysunków technicznych (CAD)
  • Wiedzy technicznej, dobrej znajomości MS Office, umiejętności analitycznego myślenia
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole
  • Prawa jazdy kat. B

Znajomość języka niemieckiego/francuskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży technicznej
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Przyjazną atmosferę pracy

HOLDUCT jest jednym z liderów w zakresie projektowania, produkcji i montażu szynoprzewodów dużej mocy średniego i niskiego napięcia. Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych od ponad 20 lat realizując obiekty dla największych przedsiębiorstw z branży energetycznej na świecie.

Poznaj stanowisko: Kosztorysant

Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Kosztorysant Praca Kosztorysant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (50)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1030)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (59)
Mazowieckie:
Warszawa (2142)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (101)